מאמרים

כאן נשמח לשתף אותכם במאמרים שונים בתחום עיצוב הגרפי, מיתוג ודפוס.

בלוג עיצוב ומיתוג - מישלי סטודיו לעיצוב גרפיחותמת כיס בהכנה מיידית

העולם המהיר של המאה ה- 21 הביא אותנו לצורך עז לעשות כמה שיותר וכמה שיותר מהר. כאשר אנו עוסקים במשרה מדינית, רפואית או מנהלתית, אנו יודעים זה מכבר כי כל דקה היא יקרה מבחינות רבות.

החותמות שלנו הן מצרך מהותי, משום שאנו זקוקים להן במשך רוב היום כדי להביע את ההסכמה שלנו למסמכים שונים. רבים מאיתנו ודאי מוצאים את עצמנו משתמשים בה מספר פעמים ביום ולא בהכרח במשרד.

מסיבה זו, במיוחד כאשר אנו מוצאים את עצמנו פונים ממקום אחד לאחר על בסיס יומי, מחובתנו לשאת את החותמת האישית שלנו עמנו בכל אשר נלך.

 

 

חותמת נוחה לנשיאה

 

הזמנת חותמת כיס מאפשרת לנו להתנהל כרצוננו במהלך היום, בלי לשאת את החותמת שלנו עמנו ביד או לשאת אותה בתיק מסורבל ומבולגן. כאשר אנו בוחרים בחותמות נוחות, אנו בוחרים לנהל את היום שלנו באופן מהיר ופשוט יותר. זאת ועוד, אנו בוחרים להיות אחראיים יותר, שכן כל עוד החותמת עלינו, הסיכוי כי יצליחו לגנוב אותה מאיתנו הוא קלוש.

כיום קיימים בתי דפוס רבים, שמייצרים חותמות לעסק או לפרט באופן מהיר ויעיל. רוב בתי הדפוס יאפשרו לנו לבחור את הדיו של החותמת, הצבע של החותמת ואף המראה העיצובי של החותמת, כמו כן עיצוב גרפי ועיצוב לוגו למי שאין לוגו מקצועי וכך שנוכל להעניק לה את הטאץ' האישי שלנו. המראה החדשני והיחסית נדיר שלהן בשוק כיום, תורם לרושם שהן מקרינות בפני אחרים.

 

 

אין צורך לחכות

 

כל חותמת גומי מיוצרת באופן מיידי, ללא המתנה או דחייה. בתי הדפוס מודעים לחשיבות ולחיוניות של החותמת ולכן, מתייחסים לכל הזמנת חותמת כיס בכובד ראש.

קיימים גדלים ועיצובים שונים של חותמות, כך שנוכל להתאים אותן לצורך האישי הספציפי שלנו. כתוצאה מכך, כאשר אנו נחפוץ להשתמש בחותמת שלנו – לא יימצא צורך לחפש רחוק מהכיס: בימים עמוסים, גשומים או פשוט לא מסודרים, קיימת נחמה בעובדה שאין צורך לחשוש לחותמת שלנו.

כאשר אנו פועלים בעסק רחב ידיים או עמוס באנשים, תמיד נוכל לנשום לרווחה בזכות הידיעה כי החותמת שלנו בטוחה לצדנו מכל משמר.

 

 

חותמות הן חיוניות בעבור העסק ופועליו

 

חותמות לעסק הן חלק חיוני מכל ממסד, משום שכל הסגל הבכיר של החברה נעזר בהן על בסיס יומיומי: השם של הסגל מקנה למסמכים רבים את האישור לבצע פעולות שונות, שלעיתים קרובות נושאות עמן אחריות כבדה ולרבות אישורי בנייה, קנייה ומכירה, שותפות ואפילו הנפקה של תרופות. משום שעיקר החותמות נושאות עמן כוח כה עוצמתי, כל עסק שמכבד את עצמו ידאג לספק לעובדיו חותמת נוחה לנשיאה, שמאפשרת לעובדים להיות בבקרה תמידית על המיקום של החותמת שלהם.

הקרבה הזו אף מייעלת את המטרה של הזמנת חותמת כיס – לקצר תהליכים. כל המטרה של חותמת היא למנוע את הצורך המייגע לשוב ולכתוב את שמנו, את מספר הרישיון שלנו ואת הדרג שלנו. חותמת גומי שנוחה לנשיאה אף מאפשרת לנו למקם אותה בכיס שלנו, בשולחן המשרד שלנו או בכל אזור אחר, שנגיש עבורנו.
logo בניית אתרים