עיצוב אלבומים דיגיטליים | אלבום דיגיטלי | ספר תמונות

אנו מתמחים בעיצוב אלבום דיגיטלי בכל נושא.
כמו כן אנו מדפיסים אלבום דיגיטלי על נייר צילום עם דפים עבים וקשיחים במגוון כריכות:
כריכת בלוק, כריכה קשה, כריכת דמוי עור, כריכת פשתן במגוון צבעים או כריכה עם פרספקס (זכוכית אקרילית)
אנו מיצבים אלבום חתונה, אלבום בר/בת מצווה, אלבום מתנה לעובד שפורש מהתפקיד, אלבום לחתונת זהב, אלבום דיגיטלי ליום הולדת 60, 70 וכו', אלבום דיגיטלי ליום הולדת 80, אלבום דיגיטלי ליום הולדת עגול, ואלבום דיגיטלי ליום הולדת 90 או 100. אלבום דיגיטלי זה מתנה מיוחדת ליום הולדת עגול.
אלבום לתינוק, אלבום חתומות לבר מצווה, אלבום חיים שכאלה לאדם יקר, אלבום למנכ"ל לסיום תפקיד ועוד הרבה נושאים...

לפרטים התקשרו: 03-9640058

עיצוב אלבום חתונה

אנו מתמחים בעיצוב אלבומי חתונה. אלבום חתונה הוא הדבר היחידי שנשאר לאחר חתונה חוץ מזכרונות מתוקים כמובן :)

מאוד חשוב להשקיע באלבום ולא להתפשר. לרוב צלמים כוללים עיצוב והדפסת אלבום בחבילת הצילום שלהם אך אנו בטוחים שעדיף להפריד את עיצוב אלבום חתונה מצלם. עדיף לבקש מצלם את הצילומים ולגשת איתם למעצב גרפי מקצועי לעיצוב אלבום חתונה. 


עיצוב אלבום בר מצווה

אנו מתמחים בעיצוב אלבומי בר מצווה, אלבום בוק בר מצווה וגם אלבום לאחר אירוע.

מאוד חשוב להשקיע באלבום ולא להתפשר. לרוב צלמים כוללים עיצוב והדפסת אלבום בחבילת הצילום שלהם אך אנו בטוחים שעדיף להפריד את עיצוב אלבום בר מצווה משירותי צילום של הצלם. עדיף לבקש מצלם את הצילומים ולגשת איתם למעצב גרפי מקצועי לעיצוב אלבום בר מצווה. 


עיצוב אלבום בת מצווה

אנו מתמחים בעיצוב אלבומי בת מצווה, אלבום בוק בת מצווה וגם אלבום לאחר אירוע.

מאוד חשוב להשקיע באלבום ולא להתפשר. לרוב צלמים כוללים עיצוב והדפסת אלבום בחבילת הצילום שלהם אך אנו בטוחים שעדיף להפריד את עיצוב אלבום בת מצווה משירותי צילום של הצלם. עדיף לבקש מצלם את הצילומים ולגשת איתם למעצב גרפי מקצועי לעיצוב אלבום בת מצווה. 


עיצוב אלבום תינוקות ילדים ומשפחה

אנו מתמחים בעיצוב אלבומי ילדים ותינוקות, אלבום ניובורן, אלבום לגיל שנה, אלבום לגיל 3 (תספורת ראשונה), אלבום משפחתי וכו'...

מאוד חשוב להשקיע באלבומים משפחתיים לאורך שנים. לרוב אנו מצלמים ולא מפתחים תמונות כמו פעם. רצוי פעם בשנה להפיק אלבום משפחתי, אלבום לילד לגיל שנה, אלבומי טיולים משפחתיים שונים כדי שהכל ישמר לאורך זמן באלבום מהודר.


עיצוב אלבום משפחתי "חיים שכאלה"

אנו מתמחים בעיצוב אלבומים משפחתיים, אלבום ליום הולדת עגול כמו יום הולדת 30,  40, יום הולדת 60, יום הולדת 70, יום הולדת 80, יום הולדת 90 ואפילו ליום הולדת 100, אלבום לחתונת זהב או כל יום הולדת אחד.

אנו קוראים לאלבומים אלו - אלבומי "חיים שכאלה" בהם אנו מרכזים תמונות מכל תקופות החיים, מילדות ועד לנכדים ונינים. אלבום חיים שכאלה יכול לכלול טקסטים, ברכות מבני המשפחה, ציורים ועוד... האלבום המעוצב במודפס כאלבום מהודר בכריכות שונות לבחירה. אלבום חיים שכאלה - זו מתנה בכי מרגשת ומיוחדת שאפשר לתת לאדם יקר.


עיצוב אלבום לעובד שעוזב תפקיד

אנו מתמחים בעיצוב אלבומים דיגיטליים לעובד או מנכ"ל שעוזב תפקיד.

כשעובד או מנכ"ל עוזב תפקיד, מחפשים רעיון למתנה מיוחדת למזכרת. אלבום דיגיטלי זו המתנה המניוחדת והכי מתאימה ליום זה. באלבום ניתן לשלב תמונות שונות של העובד לצולמו לאורך שנים, כתבות, ברכות מחבריו לעבודה, תעודות או כל דבר שנראה לכם מתאים. האלבום המעוצב במודפס כאלבום מהודר בכריכות שונות לבחירה.


עיצוב אלבום או קטלוג לסלוני שמלות כלה

אנו מתמחים בעיצוב קטלוגים של שמולות כלה וערב עבור סלוני שמלות כלה ומעצבים שונים. הקטלוג מודפס בהרבה עותקים בצורת מגזין אופנה עם כריכה רכה או כאלבום דיגיטלי עם דפים עבים וקשיחים בכריכות מהודרות שונות בכמויות קטנות. אלבום עם קולקציה של שמלות כלה להצגה מרשימה בסלון שמלות כלה. האלבום מיועד לדפדוף נוח ולשמירה לאורך זמן.


מגוון כריכות לאלבומים דיגיטליים

אנו מדפיסים אלבומים על נייר פוטו (נייר צילום) איכותי, האלבומים עשויים מדפים עבים וקשיחים וכרוכים במגוון כריכות:

  • כריכת תמונה (כריכת בלוק)
  • כריכה קשה מעוצבת אישית (כריכת ספר)
  • מגוון כריכות דמוי עור
  • כריכות דמוי עור בשילוב פרפסקס (זכוכית אקרילית)
  • כריכת פשתן במגוון צבעים

עיצוב אלבום דיגיטלי אונליין

באפשרותכם לעצב בעצמכם אלבום דיגיטלי יוקרתי ומיוחד אונליין
ללא צורך בהורדת תוכנה למחשב 

התחילו בעיצוב אלבום אונליין וחינם


עיצוב תמונה על קנבס אונליין

באפשרותכם לעצב בעצמכם תמונה על קנבס/קולאז תמונות אונליין
ללא צורך בהורדת תוכנה למחשב

התחילו בעיצוב תמונה על קנבס אונליין וחינםמה הוא אלבום דיגיטלי

אלבום דיגיטלי או בשמות נוספים - אלבום תמונות, אלבום מעוצב, ספר תמונות ועוד.

ראשית אלבום דיגיטלי הוא בעצם אלבום תמונות לכל דבר. אז מה מבדיל את האלבום הדיגיטלי מאלבום תמונות אחר לדוגמה אלבום כיסים?

אם לרגע נתייחס למטרה בהפקת כל אלבום תמונות, אם זה אלבום דיגיטלי או אלבום אחר, נראה שבכל המקרים המטרה היא משותפת והיא הרצון והצורך לארגן את אוסף התצלומים החשובים במקום אחד, בצורה מסודרת שישמרו למזכרת לשנים רבות.

 

מושג של אלבום דיגיטלי נולד יחד עם קדמה הטכנולוגית בערך בתקופה של מעבר מציוד שיצר תצלומים בעזרת סרטי צילום לציוד שמייצר תצלומים כקבצים לפורמט דיגיטלי.

המעבר לפורמט הדיגיטלי פתח בפני אנשים אפשרויות רבות לטיפול וסידור בתמונות בצורה ממוחשבת בעזרת תכנות שונות או בעזרת בעלי מקצוע בתחום. הדרך לארגן את התצלומים בצורה ממוחשבת הפכה להיות לקלה, נוחה  וזמינה. מכאן אנו יכולים להבין שאלבום דיגיטאלי הוא בעצם אוסף של תצלומים מקבצים בפורמט דיגיטלי שאורגנו, טופלו וסודרו בצורה ממוחשבת כאלבום תמונות.

 

האלבום הדיגיטלי מאפשר להנות מכל העולמות

-         להשתמש כמדיה ממוחשב לצפייה באלבום דרך מסך המחשב, לשלוח במייל, לשתף ברשתות חברתיות, להקרין בארועים על מסכי ענק וכו'.

-         להדפיס. אלבום דיגיטלי מודפס זו הזדמנות נהדרת לתת לתמונות חיים חדשים. לאלבום דיגיטאלי מודפס יש ערך אחר, הוא מתעד רגעים יפים מהחיים, מעניק תחושה של רגש, שייכות ויכול להיות מזכרת נפלאה ומרגשת לכל מטרה או וארוע חשוב - יום הולדת, בת מצווה, בר מצווה, חתונה, טיול, מפגש חברים, מפגש משפחתי, יום נישואין, מתנה רומנטית, מסיבה, תמונה לבית ומשרד.

 

אנו מתמחים בהדפסת אלבומים דיגיטליים איכותיים! אלבומי פוטו עם כריכות שונות.
האלבומים דיגיטליים מודפסים על נייר צילום איכותי בגימור מט או מבריק. נייר צילום מאפשר לקבל תוצאה מושלמת מבחינת צבעים וחדות תמונה. האלבומים שלנו עם דפים עבים ופתיחה מלאה של 180 מעלות, אנו מקפידים על רמת גימור גבוהה של האלבומים לשמירה לאורך שנים. הכל נתון לבחירתכם: גודל האלבום, כמות עמודים וסוג הכריכה. 

 

כמו כן אצלינו את האלבום הדיגיטאלי תוכלו לעצב באופן עצמאי ללא הוצאה כספית נוספת לגרפיקאית, לטובת העניין אנו מציעים לשימושכם תכנה לעיצוב אלבומים אונליין חינם. התכנה פשוטה לשימוש וללא צורך בהורדה למחשב. כדי להקל על תהליך עיצוב האלבום הדיגיטלי, התכנה כוללת שבלונות מעוצבות ואפקטים מיוחדים חינם לשימוש הלקוחות.
אנו ב"מישלי" דוגלים באיכות מוצרינו, לכן מדפיסים בטכנולוגיה מתקדמת המאפשרת קבלת תוצאות הדפסה איכותיות. אנו מקפידים על חומרים איכותיים ועבודה מקצועית במשך כל התהליך.

 

logo בניית אתרים