עיצוב אלבומים דיגיטליים | אלבום דיגיטלי | ספר תמונות

אנו מתמחים בעיצוב אלבום דיגיטלי בכל נושא. כמו כן אנו מדפיסים אלבום דיגיטלי על נייר צילום עם דפים עבים במגוון כריכות דמוי עור,
כריכות קנבס ועוד הרבה כריכות מיוחדות.
אנו מיצבים אלבום חתונה, אלבום בר/בת מצווה, אלבום מתנה לעובד שפורש מהתפקיד, אלבום לחתונת זהב, אלבום דיגיטלי ליום הולדת 60, אלבום דיגיטלי ליום הולדת 70, אלבום דיגיטלי ליום הולדת עגול, אלבום דיגיטלי ליום הולדת 80. אלבום דיגיטלי זה מתנה מיוחדת ליום הולדת עגול.
אלבום לתינוק, אלבום חתומות לבר מצווה, אלבום חיים שכאלה לאדם יקר, אלבום למנכ"ל לסיום תפקיד ועוד הרבה נושאים...


עיצוב אלבום דיגיטלי

באפשרותכם לעצב בעצמכם אלבום דיגיטלי יוקרתי ומיוחד
ללא צורך בהורדת תוכנה למחשב אלא ממש אונליין ובחינם

התחילו בעיצוב אלבום אונליין וחינם


עיצוב תמונה על קנבס

באפשרותכם לעצב בעצמכם תמונה על קנבס/קולאז תמונות
ללא צורך בהורדת תוכנה למחשב אלא ממש אונליין ובחינם

התחילו בעיצוב תמונה על קנבס אונליין וחינםמה הוא אלבום דיגיטלי

אלבום דיגיטלי או בשמות נוספים - אלבום תמונות, אלבום מעוצב, ספר תמונות ועוד.

ראשית אלבום דיגיטלי הוא בעצם אלבום תמונות לכל דבר. אז מה מבדיל את האלבום הדיגיטלי מאלבום תמונות אחר לדוגמה אלבום כיסים?

אם לרגע נתייחס למטרה בהפקת כל אלבום תמונות, אם זה אלבום דיגיטלי או אלבום אחר, נראה שבכל המקרים המטרה היא משותפת והיא הרצון והצורך לארגן את אוסף התצלומים החשובים במקום אחד, בצורה מסודרת שישמרו למזכרת לשנים רבות.

 

מושג של אלבום דיגיטלי נולד יחד עם קדמה הטכנולוגית בערך בתקופה של מעבר מציוד שיצר תצלומים בעזרת סרטי צילום לציוד שמייצר תצלומים כקבצים לפורמט דיגיטלי.

המעבר לפורמט הדיגיטלי פתח בפני אנשים אפשרויות רבות לטיפול וסידור בתמונות בצורה ממוחשבת בעזרת תכנות שונות או בעזרת בעלי מקצוע בתחום. הדרך לארגן את התצלומים בצורה ממוחשבת הפכה להיות לקלה, נוחה  וזמינה. מכאן אנו יכולים להבין שאלבום דיגיטאלי הוא בעצם אוסף של תצלומים מקבצים בפורמט דיגיטלי שאורגנו, טופלו וסודרו בצורה ממוחשבת כאלבום תמונות.

 

האלבום הדיגיטלי מאפשר להנות מכל העולמות

-         להשתמש כמדיה ממוחשב לצפייה באלבום דרך מסך המחשב, לשלוח במייל, לשתף ברשתות חברתיות, להקרין בארועים על מסכי ענק וכו'.

-         להדפיס. אלבום דיגיטלי מודפס זו הזדמנות נהדרת לתת לתמונות חיים חדשים. לאלבום דיגיטאלי מודפס יש ערך אחר, הוא מתעד רגעים יפים מהחיים, מעניק תחושה של רגש, שייכות ויכול להיות מזכרת נפלאה ומרגשת לכל מטרה או וארוע חשוב - יום הולדת, בת מצווה, בר מצווה, חתונה, טיול, מפגש חברים, מפגש משפחתי, יום נישואין, מתנה רומנטית, מסיבה, תמונה לבית ומשרד.

 

אנו מתמחים בהדפסת אלבומים דיגיטליים איכותיים! אלבומי פוטו עם כריכות שונות.
האלבומים דיגיטליים מודפסים על נייר צילום איכותי בגימור מט או מבריק. נייר צילום מאפשר לקבל תוצאה מושלמת מבחינת צבעים וחדות תמונה. האלבומים שלנו עם דפים עבים ופתיחה מלאה של 180 מעלות, אנו מקפידים על רמת גימור גבוהה של האלבומים לשמירה לאורך שנים. הכל נתון לבחירתכם: גודל האלבום, כמות עמודים וסוג הכריכה. 

 

כמו כן אצלינו את האלבום הדיגיטאלי תוכלו לעצב באופן עצמאי ללא הוצאה כספית נוספת לגרפיקאית, לטובת העניין אנו מציעים לשימושכם תכנה לעיצוב אלבומים אונליין חינם. התכנה פשוטה לשימוש וללא צורך בהורדה למחשב. כדי להקל על תהליך עיצוב האלבום הדיגיטלי, התכנה כוללת שבלונות מעוצבות ואפקטים מיוחדים חינם לשימוש הלקוחות.
אנו ב"מישלי" דוגלים באיכות מוצרינו, לכן מדפיסים בטכנולוגיה מתקדמת המאפשרת קבלת תוצאות הדפסה איכותיות. אנו מקפידים על חומרים איכותיים ועבודה מקצועית במשך כל התהליך.

 

בניית אתרים 2all